Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?

Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?

Łechtaczka jest narządem odgrywającym ważną rolę w osiąganiu satysfakcji z seksu. Umiejętne pieszczoty łechtaczki pozwalają na odczuwanie intensywnych doznań zwieńczonych orgazmem.

Stymulacja łechtaczki

Stymulacja łechtaczki nie jest wcale taka prosta i wymaga wielu ćwiczeń i wprawy. Niestety niewielu panów robi to w odpowiedni sposób, niekiedy zbyt mocno pieszcząc ten narząd czy wykonując ruchy bez żadnego zastanowienia. Narząd ten powinien być pieszczony w sposób delikatny, gdyż jest to niezwykle wrażliwy obszar ciała. Najpierw warto rozpocząć od dotykania tego obszaru przez bieliznę, zaczynając od pieszczenia warg sromowych zewnętrznych. W trakcie cofania palców mężczyzna powinien pocierać łechtaczkę oraz wargi wewnętrzne i dopiero pokierować się głębiej. Może przy tym dokonać przez chwilę penetracji pochwy palcem, po czym wrócić do początkowych ruchów. Partner, korzystając z jednego czy dwój palców powinien ślizgać się po łechtaczce na wiele sposobów, aby wybrać ten, który wzbudził w kobiecie najwięcej przyjemności. Ważne jest to, aby cały czas obserwować reakcję kobiety. Dobrą techniką jest rysowanie ósemek oraz kółek, czy też ruchy z góry do dołu i z boku na bok.

W tym samym czasie powinien delikatnie uciskać wzgórek łonowy oraz wargi sromowe, przesuwając po nich palcami. Wiele pań uwielbia oralne pieszczony łechtaczki czy też, podczas których dokonywana jest również wewnętrzna stymulacja pochwy. Dobrze, jeśli partner korzysta z palców oraz języka, wówczas doznania, jakie odczuwa kobieta, stają się spotęgowane. Stymulować łechtaczkę można także przy pomocy wibratora. Partner powinien pamiętać, aby podczas pieszczot nie używać zbyt dużo siły, nie przerywać stymulacji, a także zmieniać sposób ruchów kierując się zachowaniem partnerki.

Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?

Każda kobieta preferuje inne doznania, a więc tempo czy siła nacisku na ten narząd jest kwestią jak najbardziej indywidualną. Niektóre panie uwielbiają powolne i bardzo subtelne pieszczony, a inne natomiast wolą nieco bardziej intensywne i silniejsze doznania. Wiele zależy również od tego, czy kobieta podczas swojej aktywności seksualnej ma obok siebie partnera, czy chce osiągnąć satysfakcję poprzez masturbację. Aby, osiągnąć orgazm łechtaczkowy niezbędne są zróżnicowane pieszczoty takie jak gładzenie, masowanie czy lizanie obszaru wzgórka łonowego. To właśnie te czynności dają kobiecie wiele przyjemnych doznań. Panie uwielbiają na początku, kiedy partner próbuje różnych pieszczot, jednakże na samym końcu stymulacja łechtaczki powinna być jednorodna, a więc mieć taki sam rodzaj pieszczot oraz stałe tempo. W innym przypadku cały kontakt seksualny może nie zostać zwieńczony orgazmem. Aby doprowadzić kobietę szybko do orgazmu, można zdecydować się na uwielbianą przez większość z nich oralną stymulacją.

Takie pieszczoty także powinny być jednak umiejętne. Mężczyzna powinien rozpocząć pieszczoty na zewnątrz łechtaczki, po czym zbliżać się do niej powoli. Może także w delikatny sposób pieścić językiem wejście do pochwy, po czym kierować się w stronę łechtaczki. Dotykanie miękkim i wilgotny językiem, subtelne podszczypywanie, ssanie, pociąganie wargami potęgują doznania. Należy jednak pamiętać o umiarze i uważaniu na siłę stymulacji, aby czasem nie wywołać u partnerki dyskomfortu.

Świetną metodą na zwiększenie podniecenia jest dodatkowe drażnienie łechtaczki lekkimi podmuchami czy też stosowanie zimnych liźnięć językiem. Do tego celu mężczyzna może wykorzystać trochę zimnej wody, drażniąc narząd chłodnym językiem. Stymulacja łechtaczki językiem jest o wiele skuteczniejsza i szybciej prowadzi do osiągnięcia orgazmu przez kobietę. Przy każdym rodzaju stymulacji mężczyzna powinien obserwować reakcję kobiety, aby dowiedzieć się, co sprawia jej największą przyjemność, a jakich pieszczot nie preferuje. Czasem zdarza się, iż w trakcie stymulacji, partnerka ma problem z osiągnięciem maksymalnej satysfakcji. Zdarza się to niekiedy, jeśli pochwa jest zbyt sucha oraz bardzo wrażliwa na dotyk. Pomoże wówczas lubrykant czy też lepsze nawilżenie pochwy śliną.

Replies: 0 / Share:

You might also like …

Post Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *