Od czego zależne są wymiary penisa?

Od czego zależne są wymiary penisa?

To jak długi będzie męski penis, zależy przede wszystkim od uwarunkowań genetycznych, na które nie ma się zasadniczo wpływu. Na grubość i długość penisa może mieć wpływ sporo różnych czynników, między innymi poziom testosteronu krążącego we krwi kobiety w czasie ciąży, czy też geny ojca. U dorosłych panów na niewielkie zmiany w zakresie objętości i długości członka, wpływ mogą mieć również zewnętrzne czynniki, takie jak chociażby temperatura, częstotliwość seksualnego pobudzenia czy ilość stresu.

Jakie wymiary powinien mieć penis? Najczęściej spotykana długość męskiego członka

Wyniki związane z rozmiarami penisa, które pochodzą z różnego typu ankiet, niestety różnią się znacząco od tych przedstawianych w publikacjach naukowych. Powód jest dosyć zrozumiały i bardzo prosty. Mężczyźni na ogół nie chcą się przyznawać do małego rozmiaru swoich członków. Nierzadko stanowi to wynik niskiej samooceny i braku jakiejkolwiek pewności siebie. Jednakże jaką długość ma przeciętny członek? W opadzie średnia długość penisa mieści się w przedziale 14 a 15 centymetrów. Pomiar powinien być wykonywany w pozycji stojącej, gdyż w innym przypadku, może on być zakłamany.

Czy możliwe jest powiększenie członka z zastosowaniem domowych metod?

Wymiary członka to nierzadko poruszana tematyka, która wielu panom nie pozwala na spokojny sen. Przyczynia się u nich do wypróbowywania różnorodnych metod na powiększenie penisa. Czy faktycznie jest to możliwe? Jakie znamy skuteczne metody na powiększenie członka i jeśli mężczyźni chcą ich używać, to czy będą one w pełni bezpieczne? Na wstępie warto obalić powszechne przekonanie – wszelakie leki i suplementy w ogóle nie działają. To to samo, co miejscowo przebiegające spadki wagi, chociażby z brzucha przy pomocy magicznie działających tabletek. Dlatego też jakiekolwiek środki finansowe wydane na poczet tego typu specyfików, trafiają najzwyczajniej w przysłowiowe błoto. Ponadto źle dobrane substancje, mogą wykazywać negatywny wpływ na zdrowie mężczyzny. 

Czy więc pozostają tylko chirurgiczne zabiegi? Te na ogół mają dużą skuteczność, niemniej czy gra będzie warta świeczki? Niestety nierzadko dochodzi do powikłań pozabiegowych, jak chociażby problemów z erekcją. W sprzedaży dostępne są również pompki zwiększające prącie. Na jakiej dokładnie zasadzie działają w intymnych miejscach mężczyzny? Przede wszystkim mają wpływ na zwiększenie przepływu krwi w członku. To może przyczyniać się do jego wydłużenia i pogrubienia. Niewątpliwie nie będzie to stały rezultat, a tak naprawdę krótkotrwały. Producenci różnego typu pompek do członka obiecują nam rezultaty w przedziale 2-4 cm. Najlepiej nie zawierzać w ciemno tego typu reklamom i sprawdzić ewentualnie, czy taka metoda zadziała u nas. Spore znaczenie może mieć indywidualna wrażliwość na tego typu bodźce, jak i intensywność i czas korzystania z takich przyrządów.

Kolejny sposób na zwiększenie rozmiarów członka to wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Jest to bardzo często wykorzystywana metoda, która nie powinna spowodować efektów ubocznych. Wstrzykiwana substancja jest w pełni naturalna i podlega biodegradacji. Co za tym idzie – także nie jest to rezultat stały. Utrzymuje się on bowiem do 2 lat. Pomimo istnienia metod na zwiększanie wymiarów członka, taki zabieg może być bardzo bolesny. Jak można zauważyć, metod jest całkiem sporo. Trzeba tylko odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytanie, czy zewnętrzna ingerencja będzie bezpieczna dla zdrowia, a przede wszystkim czy jest potrzebna? Być może wystarczy kwestia zmiany nastawienia do takiego problemu i może szybko się okazać, iż wcale on nim nie jest.

Czy wymiary penisa mogą mieć wpływ na seksualne doznania kobiety?

Mający najlepsze unerwienie odcinek pochwy kobiecej to około 10 centymetrów od jej wejścia. Zwykle długość waginy przed pierwszym porodem, to około 7 cm. Po porodzie wartość ta ulega nieznacznemu zwiększeniu. Dlatego też posiadając nawet małego członka nie trzeba się obawiać, gdyż będzie on w stanie wypełnić całość pochwy naszej partnerki. Nie tylko w wymienionym wypadku to technika kochania i różnego typu urozmaicenia w sypialni, czy też gra wstępna, ma duże znaczenie.

Replies: 0 / Share:

You might also like …

Post Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *